"> אודות – בחברת האדם
הירשם לניוזלטר שלנו

אודות

אודות

פרויקט בחברת האדם החל לפעול בשנת 2013 כפרויקט עצמאי והתנדבותי, בניסיון לענות על שתי מטרות שונות ולעתים גם סותרות: ראשית, לנסות ליצור קהילה של האנתרופולוגים והאנתרופולוגיות בישראל, לפרגן להם ולשתף תכנים, אירועים וחומרים על אנתרופולוגיה בישראל ובעולם שמיועדים למי שעוסק בתחום בצורה מעמיקה. שנית, לחשוף כמה שיותר את האנתרופולוגיה ואת קסמה לקהל רחב ככל האפשר ולהפוך אותה לתחום ידע מוכר, לגיטימי ומשפיע בציבוריות ובשיח הישראלי.

לאורך השנים היו רבים שתרמו להפעלת הדף: ליאור חן, זהר גלייט, ספיר פרץ, ניר רותם, גיא פייקובסקי,  ניצן לונברג, אורלי ניטיס יעקובי, נטע אלרואי ואמיר פרייברג וכיום מיה פוגל, עינב קוצר, רותם קלינגר, נועה בלוך, שלמה גוזמן כרמלי ולירון שני

אתר זה מהווה שלב נוסף בהתפתחות הפרויקט וישמש בסיס עיקרי לכל שאר השלוחות המתוכננות. לצד המשך קיומו של דף הפייסבוק, הקמת האתר מבטאת שינוי מדגש על שיתוף תוכן לדגש על יצירת תוכן. מגוון אנתרופולוגים בכירים וצעירים, באקדמיה ומחוץ לה, כותבים באתר במגוון נושאים ורקעים ויוצרים בכך פסיפס של תובנות, מחשבות וידע אנתרופולוגי על החברה הישראלית בפרט ועל חברת האדם בכלל.

אחת לשבועים יישלח ניוזלטר ובו ריכוז כל הפוסטים שעלו במהלך הזמן. להרשמה לרשימת התפוצה שלנו לחצו כאן, או בכפתור מצד ימין למעלה, והכניסו את כתובת המייל שלכם.

פרויקט בחברת האדם נתמך על ידי האגודה האנתרופולוגית הישראלית